chiliast دانلود دانلود فیلم انتخابات ریاست جمهوری

chiliast: دانلود دانلود فیلم انتخابات ریاست جمهوری مراسم قرعه کشی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی وعده مسوولان جهت برطرف حصر تا آخر سال / علی مطهری

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت که مسئولان قضایی و امنیتی وعده برطرف حصر تا آخر سال را داده‌اند.

وعده مسوولان جهت برطرف حصر تا آخر سال / علی مطهری

علی مطهری : وعده مسوولان جهت برطرف حصر تا آخر سال

عبارات مهم : زندان

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت که مسئولان قضایی و امنیتی وعده برطرف حصر تا آخر سال را داده اند.

به گزارش ایسنا، علی مطهری در حاشیه جلسه علنی صبحگاه امروز (شنبه) مجلس در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی راجع به عنوان حصر، گفت: به ما قول هایی دادند و گفته اند زیاد در رسانه ها اظهارنظر نکنیم و در برابر آن ها به دنبال این هستند که تا آخر سال به این عنوان خاتمه بدهند. ما هم منتظریم آیا آن ها به قول ارزش عمل می کنند یا نه.

وی افزود: تاکنونی اقداماتی در مورد حصر انجام شده، ملاقات هایی صورت گرفته ولی باید منتظر باشیم البته در مورد آقای موسوی ملاقات اقوام راحت تر انجام شد و کارهایی صورت گرفت ولی در مورد آقای کروبی گشایش بیشتری انجام شد.

وعده مسوولان جهت برطرف حصر تا آخر سال / علی مطهری

نایب رییس مجلس یادآور شد: هنوز مسئولانی که این عنوان به آن ها مربوط است اظهارنظری نداشته اند ولی افراد غیرمسئول حرف هایی علی رغم این تصمیم زده اند؛ ولی چون مسئولان حرف روشنی نزده اند ما روی قول هایی که داده اند حساب می کنیم تا ببینیم آیا این اتفاق تا آخر سال رخ می دهد یا نه؟ در غیر این صورت اعتراضات مان را شروع می کنیم!

مطهری خاطرنشان کرد: این قول در مذاکره و ملاقات ها مطرح شده است و مسئولان امنیتی و قضایی هم آن را گفته اند که ما منتظر کارها آن ها هستیم.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت که مسئولان قضایی و امنیتی وعده برطرف حصر تا آخر سال را داده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: من شخصا اعتقاد دارم اگر محصورین خطایی هم کرده اند هفت سال حصر خانگی واقعا مجازات قابل توجهی است و کافی است.

وی در پاسخ به پرسش دیگری در مورد بازبینی در اداره زندان ها، گفت: در چند ماهه اخیر عنوان خودکشی در زندان ها تکرار شده است و این نشان می دهد آسیبی در شرکت زندان ها وجود دارد. نمایندگان هم به دنبال این عنوان هستند، تذکر کتبی به وزرای اطلاعات و دادگستری دادند و بحث هایی هم در مورد طرح پرسش وجود داشت.

مطهری در پاسخ به پرسش خبرنگار دیگری در مورد بیانات اخیر رییس جمهور در بحث رفراندوم، گفت: من نفهمیدم در چه شرایط فعلی چه ضرورتی بود که این عنوان را مطرح کردند. رفراندوم در مورد پرسشها اعتقادی و ایدئولوژیک معنایی ندارد. ممکن است ضرورتی راجع به موضوعی که رای مردم می تواند در آن میسر باشد وجود داشته باشد.

وعده مسوولان جهت برطرف حصر تا آخر سال / علی مطهری

وی در آخر گفت: راجع به مباحث مهم اگر دو سوم مجلس رای بدهند و رهبری تایید کند این امکان وجود دارد ولی فعلا ضرورتی جهت رفراندوم نیست و نهایتا این راهی است که قانون اساسی جهت ما باز کرده ولی اینکه امروز این کار مورد نیاز باشد جهت من روشن نیست.

واژه های کلیدی: زندان | مسئولان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog