chiliast دانلود دانلود فیلم انتخابات ریاست جمهوری

chiliast: دانلود دانلود فیلم انتخابات ریاست جمهوری مراسم قرعه کشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جهانبخش ادامه دهنده راه نیستلروی در لیگ برتر می‌شود؟

ساکرنت در گزارشی به بررسی حضور ستاره ایرانی در فوتبال انگلیس و کلوب برایتون پرداخت. 

جهانبخش ادامه دهنده راه نیستلروی در لیگ برتر می‌شود؟

جهانبخش ادامه دهنده راه نیستلروی در لیگ برتر می شود؟

عبارات مهم : ایران

ساکرنت در گزارشی به بررسی حضور ستاره ایرانی در فوتبال انگلیس و کلوب برایتون پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، پیوستن ستاره های لیگ هلند به لیگ برتر داستان طولانی دارد. اعتباری که انتقال هایی چون رود فان نیسلتروی و آرین روبن به این ماجرا بخشیدند را بازیکنانی چون آلفونسو آلوس، یان دال توماسون و متئو کژمان خدشه دار کردند. حالا باید ببینیم شرایط جهت علیرضا جهانبخش چگونه پیش خواهد رفت. بازیکنی که پله پله در مسیر پیشرفت است و امیدوار است بتواند مراحل و گام های بعدی را نیز به خوبی بردارد.

فشاری جهت درخشش روی شانه های علیرضا جهانبخش حس می شود تا بتواند استعدادش را در برایتون نشان دهد. او در حال حاضر باید در لیگ برتر ثابت کند که استعدادهای خوبی در فوتبال کشور عزیزمان ایران وجود دارد و به بازیکنان جوان ایرانی نشان دهد که آن ها می توانند راه او را بپیمایند و از بازی در خیابان ها به بزرگ ترین و ثروتمندترین لیگ دنیا در سن ۲۴ سالگی راه یابند.

جهانبخش ادامه دهنده راه نیستلروی در لیگ برتر می‌شود؟

تیم اول رده بندی فیفا در بین آسیایی ها یعنی کشور عزیزمان ایران در زمینه پرورش استعدادها جهت بازی در سطح بالای فوتبال چندان موفق نبوده هست. اشکان دژاگه و آندرانیک تیموریان به خاطر بازی در فولام و بولتون آشنا شده است هستند. همین طور کریم باقری نیز مدت کمی در تیم چارلتون بازی کرد. هیچ کدام از این بازیکنان به باعث تجربه و اعتبار بازی های اروپایی به لیگ برتر نیامدند ولی جهت جهانبخش بر خلاف این عنوان بوده هست. جهانبخش کارش را از لیگ دسته دو هلند شروع کرد و بعد از درخشش در نایمخن راهی آلکمار شد.

اوج درخشش او در فصل گذشته بود که توانست ۲۱ گل به ثمر برساند و ۱۲ پاس گل هم فراهم کند. شاید اگر جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کمی بهتر جهت او پیش می رفت شرایط هم ممکن بود جهت او تفاوت کند.

ساکرنت در گزارشی به بررسی حضور ستاره ایرانی در فوتبال انگلیس و کلوب برایتون پرداخت. 

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در گروه دشواری قرار داده شد و برابر تیم های ملی فوتبال مراکش، اسپانیا و پرتغال هم گروه بود و با مربی که تمرکزش بر روی دفاع بود او شانس کمی جهت درخشش در جام جهانی به دست آورد. همه این ها فراموش می شود اگر او بتواند خیلی سریع گلش را جهت برایتون به ثمر برساند، بازیکن ایرانی توانایی زیادی در زمینه سرعت و تکنیک دارد که می تواند جهت تیمش یک موهبت باشد.

برایتون امیدوار است بتواند با حضور این بازیکن فصل خوبی را سپری کند.

جهانبخش ادامه دهنده راه نیستلروی در لیگ برتر می‌شود؟

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | برایتون | جام جهانی | علیرضا جهانبخش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog