chiliast دانلود دانلود فیلم انتخابات ریاست جمهوری

chiliast: دانلود دانلود فیلم انتخابات ریاست جمهوری مراسم قرعه کشی

گت بلاگز بین‌الملل برافراشته شدن پرچم کشور عزیزمان ایران در غزه جهت اعتراض به ترامپ

مردم غزه با بر افراشتن پرچم های کشور عزیزمان ایران و حزب الله، نشست ریاض را که در آن کشور عزیزمان ایران به حمایت از تروریسم متهم شده است بود، محکوم کردند.

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از العالم، مردم غزه که جهت اعتراض علیه سفر ترامپ به سرزمین های اشغالی دست به تظاهرات زدند، با برافراشتن پرچم های کشور عزیزمان ایران و حزب الله، نشست ریاض را که در آن کشور عزیزمان ایران به حمایت از تروریسم متهم شده است بود، محکوم کردند.
در این تظاهرات که با همکاری گروه های متفاوت فلسطینی برگزار شد، افزون بر برافراشته شدن پرچم های کشور عزیزمان ایران و حزب الله، پرچم های آمریکا و اسرائیل و تصویر ترامپ به آتش کشیده شد.

عبارات مهم : ایران

مشارکت کنندگان در این تظاهرات، نشانه خود از برافراشتن پرچم کشور عزیزمان ایران و حزب الله را محکوم کردن نشست ریاض دانستند که در آن کشور عزیزمان ایران حامی تروریسم معرفی شده است بود.
تظاهرکنندگان، همچنین، علت سفر ترامپ به سرزمین های اشغالی را ادامۀ راه رؤسای جمهور پیشین آمریکا دانستند که همان حفظ موجودیت و امنیت رژیم اشغالگر قدس و نظام های مرتجع عرب در منطقه است.
در این تظاهرات، هانی الثوابته، از رهبران جبهۀ ملی فلسطین، به نیابت از فلسطینیان تأکید کرد که مدیر جمهور آمریکا، دونالد ترامپ، نماد شرارت و تروریسم در دنیاست و به هیچ وجه امکان ندارد که مردم فلسطین حضور او را در سرزمین خود بپذیرند.
الثوابته، همچنین، گفت مردم فلسطین سفر ترامپ به سرزمین های اشغالی را نشانۀ برنامه ریزی جهت توطئه ای بزرگ علیه مردم و مقاومت فلسطین می دانند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | فلسطین | تروریسم | تظاهرات | تظاهرات | دونالد ترامپ | سرزمین های اشغالی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog