chiliast دانلود دانلود فیلم انتخابات ریاست جمهوری

chiliast: دانلود دانلود فیلم انتخابات ریاست جمهوری مراسم قرعه کشی

گت بلاگز علمی پزشکی نهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد

مشاور رییس و مدیر کل دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: در نهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگ

نهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهیگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ جلال زرگر مشاور مدیر و مدیرکل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران در نهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: خانواده بزرگ شاهد وایثارگر دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران جمعیت ۳۲۹۳ نفره متشکل از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان را مشمول بر می شود.
وی ادامه داد: در دانشگاه از جمله ستادی وجود دارد باعنوان ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر این ستاد زیر نظر رییس دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران فعالیت می کنند.

عبارات مهم : ایران

مشاور رییس و مدیر کل دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: یکی از وظایف این ستاد تدوین و تصویب آیین نامه گزینش دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر است.
وی اظهار داشت: این آیین نامه هشت اجرا شده است و امسال نهمین دوره ای است که مفاد آن اجرایی می شود و طبق این آیین نامه دانشجویان شاهد و ایثارگر بر حسب فعالیت ها و سوابق آموزشی و تحصیلی مورد ارزیابی قرار می گیرند.
زرگر تصریح کرد: با بررسی های صورت گرفته ۱۲ نفر از دانشجویان که بیشترین امتیاز را مطابق آیین نامه را داشتند به عنوان دانشجوی نمونه گزینش شدند.
وی عنوان کرد: ۳۲۹۳ نفر از دانشجویان، استادان و کارکنان ما را خانواده های شاهد و ایثارگر تشکیل داده اند که از این آمار ۵۰ درصد در تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنند.
مشاور رییس و مدیر کل دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران یادآورشد: در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری قرار است از ۱۲ دانشجوی نمونه و ممتاز تجلیل شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | دانشگاه | دانشگاه | دانشجویان | وزارت علوم | اخبار دانشگاه تهران | دانشجو | دانشجوی نمونه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog